• Televizija Plus

Napredak poražen od Partizana

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Napretka sa 2:1 (0:1) u okviru 5. kola plej-ofa Super lige Srbije. Prvi gol i momenat prednosti postigao je Andrej Ilić za ekipu Napretka u 20. minutu utakmice. Pantić je 64. minutu uspeo da izjednači i svoju ekipu približi krajnjem cilju meča, pobedi. Utakmica se dalje odvijala dinamično sa dosta šansi od strane obe ekipe, ali lopta nije htela u gol, nakon čega je sudio svirao nadoknadu vremena kada se desio potpuno nenadani preokret koji je doneo Šćekić u 3. minutu nadoknade vremena.

Posle ove pobede Partizan je ostao u igri za Evropu, ali opet sa bodom manje od Čukaričkog koji je treći na tabeli. Mladost, koja je mesto ispod Partizana, posle poraza na Marakani ima čak četiri boda manje od crno-belih.