• Televizija Plus

PRVI BODOVI ZA NAPREDAK

U trećem kolu Linglong Tire Super lige FK Napredak je dočekao FK Partizan i konačno na domaćem terenu osvojio svoje prve bodove u novoj sezoni 2019/20. Utakmica je bila napeta i dinamična. Mnogo propuštenih šansi za obe ekipe. U 11. minutu FK Napredak je poveo sa 1:0 golom Ivanovića, što im je dalo dodatan motiv da nametnu svoj stil igre i savladaju ekipu u gostima. Partizan nije čekao dugo i u 14. minutu golom Brežančića izjednačio rezultat. Žestokom borbom u prvom poluvremenu Napredak je ponovo poveo u 29.minutu i time opet sebi dao motiv za bolju igru, međutim Soumah je u 66. minutu izjednačio svojim golom i odlučio da ekipe ipak podele bodove.

#televizijapluskrusevac #televizijaplus #uveksavama #tvplus #krusevac #fknapredak #fkpartizan #superliga #linglong