• Televizija Plus

U 3. kolu plej ofa Super lige Srbije Napredak savladao Proleter 2:0

U 3. kolu plej ofa Super lige Srbije, fudbaleri Napretka pobedili su na domaćem terenu  ekipu Proletera iz Novog Sada razultatom 2:0. U Kruševcu je  pala još jedna novosadska ekipa. Golivima Envera Alivodića u 17. i Miloša Zukanovića u poslednjem minutu utakmice, Napredak je Proleter savladao sa 2:0. Domaćin je poveo golom Envera Alivodića u 17. minutu, nakon čega je rezultatska neizvesnost trajala sve do 90. minuta kada je Miloš Zukanovića okončao utakmicu svojim golom. Ekipa trenera Milorada Kosanovića imala je četiri pobede pod Bagdalom u prvih 13 utakmica ove sezuone, isto koliko i u poslednja četiri nastupa kod kuće.

U plej of fazi takmičanja Napredak je, tako, posle poraza na startu u Lučanima od Mladosti zabeležio dve pobede i sa 27 bodova šesti je na tabeli, sa samo tri boda manje od boljeplasiranog Partizana.#televizijapluskrusevac #televizijaplus #uveksavama #tvplus #tvpluskrusevac #tv #plus #krusevac #fudbal #fknapredak #proleter