Televizija Plus

ODRŽANA TRIBINA O MENTALNOM ZDRAVLJU MLADIH

U beloj Sali Kulturnog centra Kruševac održana je tribina o mentalnom zdravlju mladih na kojoj su govorili psiholozi Svetlana Aleksić i Vojislav Đinđić i pedagog Snežana Rajković.

0 komentara

Napišite komentar