Televizija Plus

OTPOČEO 45. MEĐUNARODNI SAJAM TURIZMA

Na Beograskom sajmu je otvoren 45. Međunarodni sajam turizma, na kome će do 25. februara, više od 27 zemalja i oko 400 izlagača predstaviti svoje ponude.





Fotografija skinuta sa zvaničnog sajta www.beogradskisajamturizma.rs



0 komentara

Napišite komentar